PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: title
is: titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Changelog
is: Breytingaskrá

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Create
is: Stofna

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Filters
is: Síur

en: Period
is: Punktur

en: Sort
is: Raða
