PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: Page
jv: Kācā

en: Period
jv: Periode

en: Sort
jv: Urutna
