PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Action
lt: Veiksmas

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Create
lt: Kurti

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: API Key
lt: API raktas

en: description
lt: aprašymas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Production
lt: Produkcija

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Simple
lt: Paprastas

en: Sort
lt: Rikiuoti
