PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Changelog
ml: ചേഞ്ച്ലോഗ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Logo
ml: ലോഗോ
