PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
