PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Page
ro: Pagina

en: Logo
ro: Siglă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Filters
ro: Filtre

en: Migrate
ro: Migrare

en: Sort
ro: Sortare

en: Resource
ro: Resursă
