PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page
sk: Strana

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá

en: Filters
sk: Filtre

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Local
sk: Lokálny

en: %field is required.
sk: %field je nutné.
