PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Filters
sq: Filtrat
