PBS Media Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Logo
sr: Лого
