PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: Logo
th: โลโก้

en: Media
th: สื่อ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Filters
th: ตัวกรอง
