PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Audience
vi: Đối tượng

en: Action
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Create
vi: Tạo

en: Page
vi: Trang

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Media
vi: Phương tiện

en: description
vi: mô tả

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Production
vi: Sản phẩm

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Assets
vi: Các asset

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Local
vi: Cục bộ

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Width:
vi: Rộng:

en: Last Hour
vi: Giờ trước
