PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Audience
af: Gehoor

en: Action
af: Aksie

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Create
af: Skep

en: Page
af: Bladsy

en: %field is required.
af: !title is verpligtend.
