PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
