PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Action
pl: Akcja

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Create
pl: Utwórz

en: Page
pl: Strona

en: API Key
pl: Klucz API

en: Banner
pl: Baner

en: description
pl: opis

en: Filters
pl: Filtry

en: Period
pl: Okres

en: Production
pl: Produkcja

en: Assets
pl: Zasoby

en: Migrate
pl: Migracja

en: Simple
pl: Prosto

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Local
pl: Lokalnie

en: -None-
pl: - Brak -

en: %field is required.
pl: %field jest wymagane.

en: Resource
pl: Zasób

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Seasons
pl: Sezony

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Last Hour
pl: Ostatnia godzina
