PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Page
sl: Stran

en: Filters
sl: Filtri
