PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Create
ast: Crear

en: Page
ast: Páxina

en: Filters
ast: Filtros
