PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
