PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Create
eu: Sortu

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Migrate
eu: Migratu

en: Simple
eu: Sinplea

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Local
eu: Lokala

en: %field is required.
eu: %field beharrezkoa da.
