PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Action
gl: Acción

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Create
gl: Crear

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Media
gl: Medios

en: Filters
gl: Filtros

en: Period
gl: Periodo

en: Migrate
gl: Migrar
