PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Filters
kk: Фильтерлері
