PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Action
nl: Actie

en: Changelog
nl: Lijst van aanpassingen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Page
nl: Pagina

en: API Key
nl: API-sleutel

en: description
nl: beschrijving

en: Period
nl: Punt

en: Production
nl: Productie

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Assets
nl: Bedrijfsmiddelen

en: Migrate
nl: Migreren

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Sort
nl: Sorteren

en: Local
nl: Lokaal

en: -None-
nl: -Geen-

en: Resource
nl: Bron

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Last Hour
nl: Vorig uur

en: National
nl: Nationaal

en: Asset ID
nl: Asset-ID
