PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: Filters
nn: Filter

en: Production
nn: Produksjon
