PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filters
ps: چاڼونه
