PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: title
uk: назва

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Action
uk: Дія

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Page
uk: Сторінка

en: Logo
uk: Логотип

en: Media
uk: Медіа

en: Banner
uk: Банер

en: description
uk: опис

en: Filters
uk: Фільтри

en: Period
uk: Крапка

en: Production
uk: Експлуатація

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Assets
uk: Ресурси

en: Migrate
uk: Міграція

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Simple
uk: Просте

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Local
uk: Локаль

en: -None-
uk: -Немає-

en: Video Information
uk: Інформація про відео

en: Resource
uk: Ресурс

en: Episodes
uk: Епізоди

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Width:
uk: Ширина:

en: Last Hour
uk: Остання година

en: National
uk: Національний

en: Asset ID
uk: Ідентифікатор ресурсу
