PBS Media Manager (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Audience
ur: شائقین

en: Action
ur: ایکشن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو
