PBS Passport (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: key
el: κλειδί

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: field
el: πεδίο
