PBS Passport (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: value
fr: valeur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: key
fr: clé

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User
fr: Utilisateur

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Activated
fr: Activé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Start Date
fr: Date de début

en: Short name
fr: Nom court

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Full name
fr: Nom complet

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Expired
fr: Expiré

en: Membership
fr: Abonnement

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Website URL
fr: URL de site web

en: Telephone
fr: Téléphone

en: field
fr: champ

en: Address city.
fr: Adresse ville.

en: Membership state
fr: Statut de l'adhésion
