PBS Passport (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: value
hi: मान

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र
