PBS Passport (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Last Name
hr: Prezime

en: Full name
hr: Puno ime

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: field
hr: polje
