PBS Passport (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: value
it: valore

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: key
it: chiave

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: User
it: Utente

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Full name
it: Nominativo

en: Tokens
it: Token

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Telephone
it: Telefono

en: field
it: campo
