PBS Passport (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: value
lv: vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: key
lv: taustiņš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Fax
lv: Faks

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: field
lv: lauks
