PBS Passport (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Utilizador

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Telephone
pt: Telefone

en: field
pt: campo
