PBS Passport (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: key
sk: kľúč

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Full name
sk: Celé meno

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Expired
sk: Vypršané

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: field
sk: pole
