PBS Passport (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Fax
th: โทรสาร

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Telephone
th: โทรศัพท์
