PBS Passport (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Telephone
ar: هاتف

en: field
ar: حقل
