PBS Passport (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: value
ca: valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: key
ca: clau

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Activated
ca: Activat

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Full name
ca: Nom complet

en: Tokens
ca: Comodins

en: Expired
ca: Caducat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Telephone
ca: Telèfon

en: field
ca: camp
