PBS Passport (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: value
da: værdi

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: key
da: nøgle

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Activated
da: Aktiveret

en: API Key
da: API-nøgle

en: Start Date
da: Startdato

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Full name
da: Fulde navn

en: Tokens
da: Symboler

en: Expired
da: Udløbet

en: Membership
da: Medlemskab

en: Timezone
da: Tidszone

en: Telephone
da: Telefon

en: field
da: felt

en: Address city.
da: Bynavn.
