PBS Passport (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: field
fa: فیلد

en: Address city.
fa: شهر آدرس.
