PBS Passport (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: value
fi: arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: key
fi: avain

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Tokens
fi: Merkit

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Telephone
fi: Puhelin

en: field
fi: kenttä

en: Member ID
fi: Jäsentunniste

en: Grace period
fi: Vapaajakso
