PBS Passport (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Full name
ga: Ainm iomlán
