PBS Passport (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: value
gl: valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: key
gl: clave

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Full name
gl: Nome completo

en: Tokens
gl: Comodines

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Telephone
gl: Teléfono

en: field
gl: campo
