PBS Passport (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: value
ja: 値

en: Email address
ja: メールアドレス

en: key
ja: キー

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Activated
ja: アクティベート

en: Start Date
ja: 開始日

en: Fax
ja: FAX

en: General Settings
ja: 基本設定

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Last Name
ja: 姓

en: Full name
ja: フルネーム

en: Tokens
ja: トークン

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Telephone
ja: 電話番号

en: field
ja: フィールド

en: Email Templates
ja: Eメールテンプレート
