PBS Passport (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
