PBS Passport (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>
