PBS Passport (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
