PBS Passport (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: value
mr: मूल्य

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Station
mr: स्थानक

en: User
mr: सदस्य

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
