PBS Passport (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: value
te: విలువ

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Timezone
te: కాల మండలం
