PBS Passport (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: key
vi: khóa

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: Fax
vi: Điện thư

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: field
vi: trường
