PBS Passport (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Fax
he: פקס

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Full name
he: שם מלא

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Membership
he: חברות

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Telephone
he: טלפון

en: field
he: שדה

en: Address city.
he: עיר
