PBS Passport (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: value
hu: érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Station
hu: Adó

en: key
hu: kulcs

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Full name
hu: Teljes név

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Expired
hu: Lejárt

en: Activation date
hu: Indítás dátuma

en: Membership
hu: Tagság

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: field
hu: mező

en: Membership state
hu: Tagság állapota
